ОФИЦИАЛЬНЫЙ САЙТ

ВИДЕО

АЛЬБОМ

ГОЛОСУЙ

115941c1043e.jpg

Мои фотоальбомы

Алина Гросу

Состоялась презентация моего 5-го диска!:-))

Привет!!:)

Спешу поделится с вами своей радостной новостью - вчера состоялась презентация моего нового альбома "Мелом на асфальте", наконец-то, ура-ура!!)))) Это плод года работы и не только моей, но и большой команды! 

Я хочу поблагодарить весь "Secret Service" (Олю, Дину, Стаса, Сашу, Гену, Женю, Юру..) и Михаила Ясинского - моего любимого продюсера!!!:) Спасибо моей любимой учительнице по вокалу - Ане Терещенко; ту девушку, которая понимает меня и все мое состояние, соответствующее моему возрасту - Юлию Гай; Борю Кукобу - прекрасного музыканта и аранжировщика; всех авторов и музыкантов, которые принимали участие в работе над этим альбомом. Самого замечательного директора - Аллу Николаевну, свою любимую семью, самых - самых понимающих маму и папу, преданных и верных друзей, всех тех, кто вдохновлял меня и мою команду на творческое состояние и настроение ... ВСЕХ, кто поддерживал и верил в меня с самого начала моего пути!!!

А, еще я хочу поблагодарить своих фанов, с которыми мы вместе росли... которые всегда были со мной в моменты подъемов и падений!!!!!!

Спасибо Вам Всем Друзья, если бы не вы не было бы меня! :)

смотрите фото...:)

а после мы напьемся текилы..., лай-ла-ла-ла-ла...не знаю, что бы я делала без Дарвина))

я...))
мой продюсер Миша Ясинский :)
мой преподаватель Анечка и соавтор моей песни "Без него" Паша Терещенко.
...feat Лион, это было круутооо!;))
Алан, ты лучший в мире режиссер, когда я закончу ВГиК, надеюсь, ты будешь снимать меня в своем кино
Виталик, очень рада, что ты нашел время ко мне прийти!
..цём тебя!:))
Мика, ты замечательная, удачи на презентации твоего клипа! ;)
Спасибо, Алеша, твоя новая песня - бомба!
Женечка, я очень рада, что мы знакомы:) 5-го числа я у Вас на гала-коцерте, я обещала!
почти все наша команда...)

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Показать смайлы

Комментариев: 478 Стр.  1  2  3  4  5 

»The Rock N Move Bride Wedding Planner IS HERE NOW!. Rock N Spin Bride Wedding is the most important day in one's life. We recognize that a marriage is a uniquely personal event, representing the style, lifestyle and personality of the individuals involved - and for some, it will be the biggest get together that they have ever hosted. Following the wedding you might [url=http://1i1.me/4a]inbal dror dresses[/url] want to thank your friends for gifts you've received or because of their help on your day. Founder Sarah Haywood is an award being successful, internationally acclaimed United kingdom luxury wedding planner, get together planner and best-selling wedding writer. Plan your wedding based on your own individual likes and dislikes and don't fret about how precisely others will view your day. The occupation of Wedding Planner is rolling [url=http://1i1.me/46]anna campbell bridesmaid dresses[/url] out relatively lately and has become a reliable and incredibly exciting career. This wedding planner is great. Whether you are a bride, groom, planner, wedding provider or journalist, we're here to help. As a marriage planner you do your best to ensure your clients have a wonderful, stress-free day. I wish I needed found this while i was planning my wedding. It's just one single more special touch to help you create wedding planner bliss. I purchased [url=http://1i1.me/44]party planning dublin[/url] this to displace an e-book planner which i thought would be useful. I spent the next 1 . 5 years researching the industry, getting to know suppliers and other wedding planners and training with the united kingdom Alliance of Wedding Planners, before eventually setting up my business and launching in 2009 2009. As a wedding planner you design, plan and manage one of the most significant happenings in your clients' lives. Some countries instead have agreements and the few can get their No Impediment forms off their local registrar and also have it translated by the consulate in the united [url=https://1i1.me/4c]digital photography vs traditional photography[/url] states of the marriage. Sharing a marriage planning article about DIY ideas could just result in a few offers to provide a hands€¦ Make yourself a glass or two and lose yourself in our fun and informative wedding planning articles, to get the most effective wedding ideas and ideas.

Стр.  1  2  3  4  5 

ОБОЗ.ua